"Jsi zodpovědný za to, co jsi k sobě připoutal..." (Malý princ)

 

"Každý pes má jen jediné přání, miluj mě..."

INFORMACE k odběru či rezervaci štěněte z naší chovatelské stanice:
Odběr a zdraví:

    Štěňata  z naší chovatelské stanice odcházejí ve věku po dovršení 7 týdnů,  zdravá,  řádně socializovaná, vymazlená, navyklá na lidské a všechny ostatní členy naší  smečky. Budou očkovaná , minimálně 3x odčervená a vyšetřená veterinárním lékařem. Vše bude doloženo a potvrzeno očkovacím průkazem - Pet Passportem neboli europasem. Od roku 2007 platí nová legislativa EU u psů, dle které má být každé zvíře, jenž vycestuje do zahraničí označeno čipem a europasem. Štěňata budou čipována.
    Spolu se štěňátkem  obdržíte kupní smlouvu a samozřejmě PP – průkaz původu. (Ten bude zasílán dodatečně poštou na Vaši adresu uvedenou ve smlouvě, hned, jakmile jej obdržíme z plemenné knihy.) A samozřejmě i startovací balíček s krmivem  do začátku.
   Štěňátka odchováváme v domácím prostředí v našem obýváku, a to za plného provozu naší domácnosti. V prvních týdnech dostávají štěňátka ten největší základ do života, proto krmíme pestrou stravou, a to jak kašičkami od superprémiových firem, tak následně i ovocem, zeleninou, syrovým i vařeným masíčkem, přílohami, ale také mají ke chroupání granulky, momentálně krmíme superprémiovými granulemi HAPPY DOG.

Kontakt:

    Jelikož naše snaha a úsilí si dává za cíl najít našim odchovům  co nejlepší domov, péči a lásku svých budoucích majitelů, rádi bychom, aby jste po předchozí telefonické či emailové domluvě naši chovatelskou stanici navštívili.
    Bližší kontakt může Vás i nás blíže  seznámit. Vy si můžete uvědomit co očekáváte od nás, co od štěněte, a my si zase můžeme tak trošičku „oťuknout“ Vás .... Může být zodpovězena spousta Vašich dotazů na cokoli ohledně štěněčího miminka, nového člena Vaší rodiny. (ať už jde o péči, výživu, výchovu, výcvik, a mnoho dalších dotazů.)
    Novým majitelům nabízíme radu i pomoc, a  rádi bychom od nich na oplátku byli informováni o tom, jak se štěněti  u nich doma daří, má-li se k světu. Občas i nějaké to foto, abychom věděli jak je šťastné, spokojené  a v dobrých rukou . A v neposlední řadě díky Vám a kontaktu mezi námi je tak mohli s radostí prezentovat  i na našich webových stránkách.

 

REZERVACE:

    Štěňátko si můžete u nás zamluvit – avšak bez zaplacení rezervačního poplatku bude stále nabízeno i ostatním zájemcům, zkrátka bude pořád ještě volné. V případě, že jste již skálopevně rozhodnuti počkat si na štěňátko přímo z naší chovatelské stanice, či se právě to Vaše vysněné mimi již v naší stanici narodilo anebo jste se již na něj byli podívat a vybrali si, požadujeme rezervační poplatek ve výši 5 000,-Kč.

    Máte li zájem a jste srozuměni s podmínkami rezervace, prosím, kontaktujte nás.